Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Kontakt

Zdjęcie

Małgorzata Mielcarek

Pośrednik

Tel: 730770008

Adres - Poznań

Strona www - link

lokal - sprzedaż Oferta nr LS/5113/2

Poznań, Jeżyce, Piotra Wawrzyniaka

Powierzchnia 150 m2

Cena 495000 zł ★ okazja ★

Powierzchnia 150 m2
Rodzaj lokalu handlowo-usługowy
Rodzaj budynku kamienica
Rok budowy 1905
Piętro / Ilość pięter 0 / 4
Ilość pomieszczeń 6
Wejście od ulicy Tak
Witryna Tak
Winda -
Parking brak
Ilość miejsc parkingowych 2
Lokalizacja i otoczenie
Typ lokalizacji poza centrum
Usytuowanie ulica boczna
Natężenie ruchu pieszych duże
Natężenie ruchu pojazdów duże
Opłaty i eksploatacja
Czynsz / m-c 250
Dodatkowe opłaty prąd, woda, gaz, inne
Ogrzewanie gazowe
Śr. koszty ogrzewania / m-c 300
Podatek od nieruchomości / rok -
Użytkowanie wieczyste / rok -
Stan techniczny
Stan tech. lokalu do remontu
Stan tech. budynku dobry
Standard wykończenia słaby
Klimatyzacja -
Wydanie nieruchomości
Termin wydania od zaraz
Nazwa m2 Rodzaj powierzchni Podłogi Okna

OKAZJA!!!

 

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 150 m2. Cena sprzedaży wynosi 495,000 zł. Lokal znajduje się w kamienicy na parterze, składa się na niego 6 pomieszczeń. Budynek wybudowany w 1905r. Stan techniczny lokalu - do remontu, stan techniczny budynku - dobry. Parking - brak.

 

LOKALIZACJA: Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy bocznej ulicy. Natężenie ruchu samochodów – duże, natężenie ruchu pieszych – duże.

 

EKSPLOATACJA: Czynsz administracyjny wynosi 250 zł. Dodatkowe koszty związane z bieżącym użytkowaniem lokalu to media wg zużycia. Rodzaj ogrzewania - gazowe, średnie miesięczne koszty ogrzewania zimą wynoszą 300 zł.

 

WYDANIE NIERUCHOMOŚCI - od zaraz

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowo-handlowy położony w dzielnicy Jeżyce przy ruchliwej gastronomcznej ul. Wawrzyniaka w Poznaniu. Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Starostwo Powiatowe, Sad, Akademik Studencki, Urząd Statystyczny. Przy ul. Wawrzyniaka jest bardzo dużo lokali gastronomicznych i wszystkie świetnie funkcjonują . W lokalu można prowadzić dowolną działalność usługowo -handlową. Powierzchnia lokalu wynosi łącznie 150 m.kw. i składa się z 2 poziomów. Z parteru oraz piwnicy. Z lokalu jest też wyjście na dziedziniec nieruchomości gdzie można zorganizować ogródek gastronomiczny. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej wynosi 250 zł. miesięcznie. Polecam. Agent prowadzący Bartek Flieger tel.720-841-841

 

Dla zinteresowanych:

 

Ulica Piotra Wawrzyniaka (niem. Kaiser Friedrichstrasse) to ulica włączona wraz z Jeżycami w granice miasta w roku 1900. Nazwę polską ustalono w roku 1919.

Piotr Wawrzyniak urodził się 1849 w Wyrzece pod Śremem, umarł 1910 w Poznaniu. Był księdzem, ostatnio proboszczem w Mogilnie. Od r. 1891—1910 stał na czele Związku Spółek Zarobkowych jako patron. Wspaniały rozkwit spółdzielczości polskiej w zaborze pruskim jego głównie był dziełem. Wszechstronny działacz na polu gospodarstwa społecznego działał pozatem gorliwie w organizacjach politycznych i kościelnych. Mąż dobrze sprawie polskiej zasłużony. 

 

Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: 730770008

 

Twoje Centrum Nieruchomości – Twój partner na rynku nieruchomości